Ana sayfa Ülkeler Münih Medyum (Almanya)

Münih Medyum (Almanya)

9
13

Münih Medyum Hüddam Hoca

Münih Medyum Hüddam Hoca daha çok sevenleri ve evli çiftleri birbirine kavuşturmak, kaçanı ve gideni geri getirmek gibi çok önemli işlerde aranan derin hocalardan biridir Hoca sevdiğiniz kimsenin aşkla ve muhabbetle size geri gelmesi için ilmini ve becerisini kullanır, size vefk yazar.

Münih Medyum Hüddam hoca derin tecrübeleri ile bağlama alanında uzmanlaşmış bir hoca olarak; evi yıkılan çaresiz ve ne yapacağını bilmeyen, ruh eşini kaybetmiş yuvası dağılan veya dağılmak üzere olan birçok insana yardım etmek için tüm ömrünü vefk yazmaya adadı.

Münih Medyum Hüddam hoca yuva kurtarmaya yönelik çok ciddi vefk işlemlerine imza atıyor. Çoğunuz merak edebilirsiniz büyü nedir ve nasıl tesir ediyor ?

Büyü olayı çok eskilere dayanan bir işlemdir ve dünyanın her noktasında baş vurulan bir yoldur, hususiyetle metafizik planda çok güçlü tesirler yayan büyüler insanların duygularını değiştirmek üzere görevlendirilen cinler- hüddamlar aracılığı ile etkilerini gösteriyorlar.

Biz burada enerjiler derken Gözlerle göremediğimiz tesirlerden bahsetmekteyiz.. Bir insanı yönlendiren şey, onun düşünceleridir, hayalleri ve düşünceleri onun duygularını da etkiler. İnsan karmakarışık bir makine gibidir, onu yönlendiren gizli ve asıl güç, işte metafizik boyutta çalışan yönlendirilmiş enerjilerdir.
Bu tesirler ve enerjiler iyi yönlü olmak zorunda değildir. Bazen kötü amaçlar için de büyü yoluna gidilebilir. Bu noktada büyü bozma işini derin medyumlar yaparlar ve insanları çıkmazlardan kurtarırlar.

13 YORUMLAR

  1. Hocam beni eşim suçum olmadığı halde bıraktı gitti ve geri getiremiyorum boşanma davası açtı bana nasıl geri getire biliriz ben tekrardan mutlu olmak istiyorum eşim bana öyle bir baglansinki hiçbir şekilde bırakamasın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here