Ana sayfa GİZLİ İLİMLER Cinler

Cinler

30
32
Cinler
Cinler
  1. Cinler, Kuran-ı Kerim’de bahsedilen ve varlığına tüm Müslümanların inanması gereken varlıklardır. Çıplak insan gözüyle görünmeyen varlıklar olarak karşımıza çıkan Cinler, dünyada ve diğer evrenlerde insanlarla birlikte yaşayacak olan varlıklardır. Bu varlıklara inanmamanız demek, dinden çıkmanız anlamına gelir. Eğer cinlerle bir münasebetiniz olmuşsa, bu konuda dini olan ve dinsiz olan cinlere de bulaştığınızı bilmeniz sizler için oldukça önemlidir. Uzman Medyum Hüddam Hoca bu bilim alanında kendini geliştirmiş olan medyumların başında gelmektedir.

Musallat olan varlıklardan kurtulmanız için sizlere farklı büyüler ve yöntemler sunduğu gibi, kontrol aşamasında da sizlere tam destek sunacaktır. Her zaman insan hayatını olumsuz olarak sürdürmelerini sağladıkları bilinen, hamamlarda oldukça yoğun şekilde bulunan ve bazı insanlara da görünmüş oldukları bilinen bu varlıklar, her zaman korunulması gereken ve fazla münasebete girilmemesi gereken varlıklardır.

İnsanlara farklı olayların gerçekleşmesi için zorlama yapan, sevdiklerinden ayrılmalarını sağlayan ve bu gibi farklı şekillerde insanları etkileyen cinler Kuran-ı Kerim’de yer alan Cinn Suresi’nde de yer alan ve bildirilen varlıklardır. Tüm bunların yanı sıra, en iyi medyum olan Hüddam Hoca tarafından sizlere detaylı bilgilerin aktarılması da gerekmektedir. Bu sayede, korunma yöntemlerini, nelerden uzak durulması gerektiğini ve nasıl sorunsuz bir hayat yaşayacağınıza da erişmeniz sağlanacaktır. Her koşulda sorunlardan korunmanız ve mutlu olmanız için gerekli olan korunmaların, musallat oldukları zamanlarda da kurtulmanın yollarını Hüddam Hoca sizlerle paylaşacaktır. Hemen iletişime geçerek, tüm sorunlardan kurtulabilirsiniz.

32 YORUMLAR

  1. Hocam beni eşim suçum olmadığı halde bıraktı gitti ve geri getiremiyorum boşanma davası açtı bana nasıl geri getire biliriz ben tekrardan mutlu olmak istiyorum eşim bana öyle bir baglansinki hiçbir şekilde bırakamasın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here