Cinler insana nasıl musallat olur

Ana Sayfa » GİZLİ İLİMLER » Cinler insana nasıl musallat olur
Cinler insana nasıl musallat olur

Cinler insana nasıl musallat olur sorusunun son dönemlerde oldukça fazla sorulmasının sebeplerinden birisi, bilinçsiz ve inançsız bir toplumun günümüzde boy göstermesidir. Kuran-ı Kerim’de yer alan Cinn Suresi’ndeki cinler, her zaman varlıklarını ispat etmek için insanlara zarar verebilirler. İnsanlarda olduğu gibi, bu varlıklarda da inancı olan ve inançsız olan kesim bulunmaktadır. İnsanlara aşık olan ve diğer insanlardan kıskanan cinler zarar verebilir, karanlıkta küçük abdestin yapılmasıyla onların üzerine gidebilir veya hamamda yaşanacak problemlerle musallat olabilir.

Cinler insana nasıl musallat olur

Cinler insana nasıl musallat olur

Hüddam Hoca Uzman Medyum olması sayesinde, yapacağınız her işten önce besmele çekmeniz gerektiğini, özellikle akşam saatlerinde ve tuvaletlerde besmelesiz oturulmaması gerektiğini söylemektedir. Bu şekilde oldukça yüksek bir şekilde korunma sağlayabilir, musallat olmalarını da kısmen engelleyebilirsiniz.

Sadece insana zarar vermek için değil, onları korumak ve onları sevdikleri için sorunsuz bir hayat yaşamalarını sağlayacak varlıklarında olduğu bilinmektedir. Cinler insana nasıl musallat olur sorusunun asıl cevabı, sorumsuz ve umursamaz tavırların ortaya çıkmasıyla belirecektir. Yani yaptığınız işlerde daha dikkatli olmak, besmeleyi ağzınızdan düşürmemek ve onlarında var olduğunu bilmek sonucunda, sorunsuz bir hayat yaşayabilirsiniz. En iyi medyum Hüddam Hoca, musallat olunduktan sonraki kısım için oldukça başarılı hizmetler verecek olsa da, üzerinize çekmemenizi önermektedir. Bu nedenle yapılan uyarılara uymak, her zaman daha doğru yaşamak için ihtiyaçları gidermek ve dikkatli olmak önemlidir. Sizlerde daha iyi bir yaşam için, varlıklarını unutmayıp; fazla uğraşmayın.

İlgili Terimler :

Cinler insana nasıl musallat olur - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Cinler

Cinler 01 Kasım 2017

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bolu Medyum Hüddam Hoca Kayseri Medyum Hüddam Hoca Samsun Medyum Hüddam Hoca İzmir’de Derin Hocalar Nevşehir Medyum Hüddam Hoca Tokat Medyum Hüddam Hoca

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Cinci Medyum Hüddam Hoca - Tüm Hakları Saklıdır