Ana sayfa GİZLİ İLİMLER Cinler insana nasıl musallat olur

Cinler insana nasıl musallat olur

14
16
Cinler insana nasıl musallat olur
Cinler insana nasıl musallat olur
  1. Cinler insana nasıl musallat olur sorusunun son dönemlerde oldukça fazla sorulmasının sebeplerinden birisi, bilinçsiz ve inançsız bir toplumun günümüzde boy göstermesidir. Kuran-ı Kerim’de yer alan Cinn Suresi’ndeki cinler, her zaman varlıklarını ispat etmek için insanlara zarar verebilirler. İnsanlarda olduğu gibi, bu varlıklarda da inancı olan ve inançsız olan kesim bulunmaktadır. İnsanlara aşık olan ve diğer insanlardan kıskanan cinler zarar verebilir, karanlıkta küçük abdestin yapılmasıyla onların üzerine gidebilir veya hamamda yaşanacak problemlerle musallat olabilir.
Cinler insana nasıl musallat olur
Cinler insana nasıl musallat olur

Hüddam Hoca Uzman Medyum olması sayesinde, yapacağınız her işten önce besmele çekmeniz gerektiğini, özellikle akşam saatlerinde ve tuvaletlerde besmelesiz oturulmaması gerektiğini söylemektedir. Bu şekilde oldukça yüksek bir şekilde korunma sağlayabilir, musallat olmalarını da kısmen engelleyebilirsiniz.

Sadece insana zarar vermek için değil, onları korumak ve onları sevdikleri için sorunsuz bir hayat yaşamalarını sağlayacak varlıklarında olduğu bilinmektedir. Cinler insana nasıl musallat olur sorusunun asıl cevabı, sorumsuz ve umursamaz tavırların ortaya çıkmasıyla belirecektir. Yani yaptığınız işlerde daha dikkatli olmak, besmeleyi ağzınızdan düşürmemek ve onlarında var olduğunu bilmek sonucunda, sorunsuz bir hayat yaşayabilirsiniz. En iyi medyum Hüddam Hoca, musallat olunduktan sonraki kısım için oldukça başarılı hizmetler verecek olsa da, üzerinize çekmemenizi önermektedir. Bu nedenle yapılan uyarılara uymak, her zaman daha doğru yaşamak için ihtiyaçları gidermek ve dikkatli olmak önemlidir. Sizlerde daha iyi bir yaşam için, varlıklarını unutmayıp; fazla uğraşmayın.

16 YORUMLAR

  1. S.a hocam benim arkamda ve sol tarafimda hep birini hissedyorum ama hep beni koruyo ne zaman sinirlerim bozuk olsa sanki sirtimda bi agirlik hissesiyorum ve ben bosandim 6 sene önce ve bosandiktan sonra 2 defa evlenmeye kalktim ikiside brni aldattilar sorsugumda ben hakkettimmi diyeikoside bana anlamadik nasil yaptim dedile ama ben affetmedim suan olucak seyleride ruyamda goruyorum buİmolay olsa kotumu igimi olcak diye soruyorum kendime kotu bisey olucaksa hizursuz oluyorum iyi oluvaksa cok neseli oluyorum ama mesela birinden hosalansam ben hasta oluyorum uykum cok oluyi bide o kisinin resmime felan bakmaya kalksam surarimda bi ates hissediyorum ama uyuklarken saclarimimuzun parmaklari olan siyah bi el gordum bagirdim kimsin sen istemiyorum rahat birak beni mutlu olmak histiyorum artk dedim uzerime bisey coktu kalkamadm uyumusum sabah cok huzurlu kalkrim hocam bu nedemek oluyo hep ensemde bi agirlik hissesiyorum hocam beni bilgilendirirmisiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here