Büyü Bozma

büyü-bozma

Büyü Bozma

Büyü Bozma Nedir?

 Büyü yapıldığında o büyü bozmak için büyü bozma yapılması gerekir. Büyü bozma yapılırken çeşitli yöntemler kullanılabilir. Esmaül hüsna ile büyü bozma yapılabilir.

-Allah’ın adı olan Ya Rahman, Ya Cemil ve Ya Rahim isimleri büyü bozulur.
– Kuran-ı Kerim sureleri, Fatiha, Nas ve felak sureleri ile büyü bozma yapılır.
– Beyaz temiz kâğıt ile büyü bozma yöntemi uygulanır.
– Siyah kurşun kalem vasıtası ile de büyü bozulabilir.

MEDYUMLUK

Modern dünyanın falcısı olarak bilinen medyumlar fizik ötesi dünya ile bağlantı kurabilen ve bu yeteneklerini kullanarak dünyaya yansıtabilen kişilerdir. Medyumlar kendi aralarında çeşitli gruplara ayrılırlar. Büyücü olarak bilinen medyumlar büyücü değillerdir. Pisişik güçleri sayesinde ruhsal dünya ile bağlantı kurabilen medyumlar arasında gerçek medyum olmayan art niyetli kişiler de vardır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

 Bağlama büyüsü çeşitli amaçlarla yapılabilir. Dil bağlama. Kısmet bağlama. Kişi bağlama gibi türlerin yanında daha çok aşk bağlama olarak bağlama büyüsü yapılır. Kendisine aşık edilmesi kişiye yapılan bağlama büyüsü ile bireyler birbirlerine duygusal yönden bağlanabilir. Bağlama büyüsü yapmak için çeşitli yöntemlerle yapılır. Resim kullanılarak bağlama büyüsü yapılabilir. Bunun yanında özel tılsımlı yazı kullanılarak da bağlama büyüsü yapılabilir. Süt ya da beyaz kâğıt ile de bu büyü yapılabilir.

AŞK BÜYÜSÜ

Duygusal olarak bireyler arasında bağ oluşmasını sağlayan aşk büyüsü ayrı olanları birleştirme, nişanlıları evlendirme ve küskünleri barıştırma gibi amaçlarla yapılır. İhlâs suresi 1002 defa okunarak aşk büyüsü yapılabilir. İhlâs suresi 1002 defa okunduktan sonra tılsımlı dua okunarak aşk büyüsü yapılmış olur.

EVLİLİK BÜYÜSÜ

Evlilik büyüsü de nişanlı olanların ya da evlenmeye aday kişi için yapılarak evlenmeye ortam hazırlanır. Evlilik büyüsü kısa sürede etki veren büyü değillerdir. Evlilik büyüsü duaları okunarak etkinin oluşması beklenir. Bu büyü ile evlilik hakkında bireydeki tedirginlikler ortadan kaldırılır ve evlenmeye karşı sempati bakılması sağlanır.

YILDIZNAME NEDİR?

Yıldızname bireyin kendisine has özelikleri sayesinde onun hakkında yapılacak yorumlardır. Yıldızname yorumu fal ile karıştırmamak gerekir. Bunu uzman kişilerin yapması gerekmektedir. Basit gibi düşünülmemeli bireylerin hayatının gidişatına etki edecek yorumlar dikkatlice yorumlanmalıdır. Kişinin bireysel özellikleri doğum tarihi ve diğer karakteristik özellikleri değerlendirmeye katılarak yorum yapılır. Buna benzer bir terim de vefktir. Vefk kişiye özel manevi reçete olarak tanımlanabilir.

Kelime anlamı olarak denk gelme anlamı taşıyan vefk,  sayı harf ve rakamların belirli bir düzene göre yazılması ile hazırlanarak dörtgen kâğıt üzerine yazılır. Vefk tek tip değil ateş, su, toprak ve hava türleri vardır. Rakamlara ait aritmetiği olan vefk hangi şekilde toplanırsa toplansın aynı rakamsal değer vermektedir. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11’li vefk şekilleri vardır. Büyülü işlemler yapılırken tılsımlar kullanılır. Tılsım bir kâğıt olabileceği gibi, bir dua bir söz ya da bir cisim de tılsım olarak kullanılabilir.

Büyüler Ve Etkileri

Büyü kavramı dini literatürde değer alan ve insan hayatına oldukça önemli etkileri olan kavramdır. Aşk hayatından iş hayatına kadar pek çok insan işlerinin yoluna girmesi veya sevdiğine kavuşabilmek için büyü yaptırmaktadır.

Büyü Neden Yapılır?

Zaman zaman insanların hayatlarında şanssız geçen dönemler olmaktadır.  Bu dönemlerde insanlar kısmetlerinin açılması için büyü yaptırabilmektedirler. Örneğin ilişki konusunda yaşanan sıkıntılar etkili aşk büyüsü ile sona erdirilebilmektedir. Özellikle sevdiği insandan karşılık alamayan veya ilişkilerinde bozulma yaşayan bireyler etkili bağlama büyüsü ile sevgilerini karşılık almaya çalışmaktadırlar.  Büyü yapımı konusunda bu alanda profesyonel deneyime sahip olan medyumlar tercih edilmelidir. Bir medyum; psişik güçleri aracılığı ile etkili büyü tekniklerini uygulayabilmekte ve yüzde 100e varan olumlu sonuçlar alabilmektedirler.

Büyü Nasıl Yapılır?

Özellikle gençler başta olmak üzere ilişkilerinde sorun yaşayan bireylerin en çok sordukları soruaşk büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Yaşam aslında içine geçmiş enerjiler bütünüdür. İşte büyü bir bireyin hayatında olumsuz yönde seyreden enerjinin olumlu bir seyre sokulması için yapılır. Büyü yaparken uzman medyum kişinin aurasını ortaya koyarak ne yönde büyü yapması gerektiğini tespit eder. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta alanında uzman gerçek medyum tarafından söz konusu büyülerin yapılıyor olmasıdır. Aksi halde büyü istenilen etkiyi vermeyeceği gibi enerjinin daha da olumsuzlaşmasına yol açabilmektedir.

Büyü Etkili Oldu Mu?

Bireyin enerjisi üzerindeki olumsuzluğun yoğunluğuna göre büyülerin etki etme zamanları değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin sizden hoşlanan ama çeşitli nedenlerden ötürü açılamayan bir birey için yapılan aşk büyüsü daha kısa sürede eski etmektedir. Ancak sizi hiç tanımayan biri için yaptıracağınız bağlama büyüsüdaha uzun zamanda etki edecektir. Büyü kullanımında dikkate alınması gereken diğer bir konu da büyünün etkisine olan inancınızdır.

admin

Mesajınızı bırakın